ons team

In stamina willen we samen school maken. Als schoolteam maken we allemaal deel uit van dat verhaal. We zijn er voor elkaar en dat maakt dat we als één blok achter elke leerling kunnen staan. Dat voelen zij ook en daar zijn we heel trots op!

Elke leerkracht in stamina staat voor de klas als coach met expertise. Zo geloven we het beste uit elke leerling te kunnen halen. 

Veerkracht: onze superkracht! 
 

stamina
Caroline Devriendt

Caroline Devriendt

directeur
Nico Savels

Nico Savels

coördinator
Niek Vermandere

Niek Vermandere

maatschappij en welzijn - tweede en derde graad zorgcoördinator
Isabelle Wielfaert

Isabelle Wielfaert

economaat
Davina Moerman

Davina Moerman

leerlingensecretariaat
Anneleen Steyaert

Anneleen Steyaert

leerlingensecretariaat
Phaedra

Phaedra Staels

leerlingensecretariaat en opvoeder
Fem Boone

Fem Boone

opvoeder
Claudine Van den Bossche

Claudine Van den Bossche

personeelssecretariaat
Thor Sissau

Thor Sissau

maatschappij en welzijn - eerste graad - ICT
Lies Van Hulle

Lies Van Hulle

taal en cultuur - eerste graad
Cleo Denolf

Cleo Denolf

taal en cultuur - eerste graad
Robbe Van Houcke

Robbe Van Houcke

taal en cultuur - eerste graad
Céline Benoit

Céline Benoit

taal en cultuur - eerste graad
Gaël De Scheemaeker

Gaël De Scheemaeker

taal en cultuur - zedenleer - eerste graad
Aïsha Baert

Aïsha Baert

taal en cultuur - eerste graad
Nele Vermeersch

Nele Vermeersch

STEM - eerste graad
Laure Vanhaelemeersch

Laure Vanhaelemeersch

STEM - eerste graad
Charlotte Van Hauwaert

Charlotte Van Hauwaert

STEM - eerste graad
Maarten Hostyn

Maarten Hostyn

STEM - eerste graad
Isolde De Meester

Isolde De Meester

STEM - eerste graad
Oakley Kempeneers

Oakley Kempeneers

STEM - taal en cultuur - eerste graad
Machteld Sergeant

Machteld Sergeant

maatschappij en welzijn - eerste graad
Michel Gabriels

Michel Gabriels

STEM - eerste en tweede graad
Mikaël Ryckx

Mikaël Ryckx

maatschappij en welzijn - eerste en tweede graad
Fien Dhondt

Fien Dhondt

taal en cultuur - tweede graad
Joren Boone

Joren Boone

taal en cultuur - tweede graad
Marlies De Vriese

Marlies De Vriese

taal en cultuur - tweede graad
Amy Lahousse

Amy Lahousse

taal en cultuur, economie en organisatie - tweede graad
Bart Blomme

Bart Blomme

STEM - tweede graad
Melissa

Melissa Vande Ryse

maatschappij en welzijn - tweede graad
Joris Van Hootegem

Joris Van Hootegem

maatschappij en welzijn - tweede graad
Astrid Devaere

Astrid Devaere

taal en cultuur - tweede graad
Annelies Lejeune

Annelies Lejeune

taal en cultuur - tweede en derde graad
Frieke Fransoo

Frieke Fransoo

taal en cultuur - tweede en derde graad
Sam Verschueren

Sam Verschueren

STEM - tweede graad
Nicolas Duvivier

Nicolas Duvivier

STEM - tweede graad
Sofie Ommeslagh

Sofie Ommeslagh

STEM - tweede graad
ThomasS

Thomas Schuyten

STEM - tweede graad
Marijn Vos

Marijn Vos

maatschappij en welzijn - tweede graad
Ann De Cat

Ann De Cat

STEM - tweede en derde graad
Bart Burggraeve

Bart Burggraeve

STEM - tweede en derde graad
Stéphane Dejardin

Stéphane Dejardin

STEM - tweede en derde graad
Sven Desmet

Sven Desmet

taal en cultuur - tweede en derde graad
Kimberley Mouvet

Kimberley Mouvet

taal en cultuur - tweede en derde graad
Kathy Mermuys

Kathy Mermuys

taal en cultuur - tweede en derde graad
Stijn Brouckaert

Stijn Brouckaert

taal en cultuur - tweede en derde graad
Wim

Wim Gilis

mens en maatschappij - tweede en derde graad
Isabel Dedecker

Isabel Dedecker

maatschappij en welzijn - tweede en derde graad
Jürgen De Smet

Jürgen De Smet

kunst en creatie - tweede en derde graad
Evelien D'Hanis

Evelien D'Hanis

taal en cultuur - derde graad
Thomas Naeyaert

Thomas Naeyaert

STEM - derde graad
Sam Uytterhoeven

Sam Uytterhoeven

economie en organisatie - derde graad
Ruud De Greve

Ruud De Greve

taal en cultuur - derde graad
Emma Demuynck

Emma Demuynck

taal en cultuur - derde graad
Carl Sonnaert

Carl Sonnaert

maatschappij en welzijn - derde graad
Klaus Demeire

Klaus Demeire

STEM - derde graad
Mel

Mel Roose

kunst en creatie
Hanne Desmet

Hanne Desmet

zedenleer
Florcha Depestel

Florcha Depestel

Rooms-Katholieke godsdienst
Julie

Julie De Lameillieure

Protestantse godsdienst
Peter Declerck

Peter Declerck

onderhoud

Johnny Vanheusden

onderhoud
Nathalie

Nathalie De Busscher

onderhoud
Stephanie Terny

Stephanie Terny

onderhoud
Anita

Anita Grammens

onderhoud